Hodnotenie témy:
  • 0 Hlasov - 0 Priemer
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co a ako prekopirovat zo stareho et na nove
zdar.
skusam hrat legacy, ale potreboval by som prehodit vsetko (co vsetko?) zo strarej hry, ale netusim, ze co vsetko mozem a co nie. konfigy som si uz skopiroval. mozem aj mapy? a id (bude server vediet, ze som to ja - ten povodny)? proste chcel by som to mat ako povodne.

a mam aj jeden problem so svetlostou. mam prilis velky kontrast, takze ak prisposobim gamu vzhladom na bielu (ze mi nekole oci), tak zase tmavsie miesta su velmi tmave a nic nevidim. a ked prisposobim gamu vzhladom na ciernu, tak zase svetle miesta su velmi presvetlene a zase nic nevidim (a kole mi to oci). da sa s tym nieco spravit? vdaka.
nazdar.
Odpovedať
mapy, etkey aj profil si môžeš prekopírovať, ak by ťa server ako "starého nerozpoznal" tak mi napíš.
prakticky môžeš skopčiť všetky súbory .pk3 z etmainu okrem pak0 až pak3, potom etkey, configy.
súbory .dat a .dll nekopíruj
Odpovedať
tak aimbot musis v prvom rade skopcit Big Grin
Odpovedať
neřešte to etlive už klepe na dveře Wink
Odpovedať
(06.12.2013, 08:09)RigorMortis Napísal: neřešte to etlive už klepe na dveře Wink

no nevim
zatim snad vsechny zmeny co prisly byly jen k horsimu
legacy jsem vyhodil po hodine rozcilovani kdy nic neslo normalne vyladit
Odpovedať
o tom legacy máš úplnou pravdu..celej projekt stagnuje právě na legacy,ale i tak třeba ocenit práci pár lidi co na tom pracuji zadarmo..s úmyslem tuhle hru zachránit Wink

jinak jestli máš zájem napiš si o beta test etlive..nebudeš sklamaný Wink
Odpovedať
momentalne drtim BF4
na ET nejak nezbyva cas
Odpovedať
legacy je super, hlavne na linuxe, kde uz je porieseny zvuk a minimalizacia, no s tou svetelnostou je problem, riesim to pridanim na monitore Smile.
Odpovedať

Skok na fórum:

Uživatelia prezerajúci túto tému: 1 Host(ia)