Hodnotenie témy:
  • 0 Hlasov - 0 Priemer
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sh1800 prihlaska
nick
sh1800
dalsie nicky, pod ktorymi hravas alebo si hraval
niesu
tvoje bydlisko (stat, obec, okres)
SR, BB
tvoj vek
28
cim sa zivis (na akej skole studujes)?
SZCO
ako dlho hras ET?
5-ty rok
ako dlho navstevujes server ATLANTIS?
5-ty rok
od kedy si zaregistrovany na nasom fore?
5-ty rok
tvoje oblubene povolanie v ET?
spec
preco je prave toto tvoje oblubene povolanie?
vsetko vidim
preco chces ist do nasho klanu?
chcem aby atl este daky ten rok fungoval a uz sa trocha angazujem
si ochotny prispievat po 6,64,- Eur rocne na nase domeny?
ano
ako by si chcel prispiet k rozvoju klanu, v com by si mohol prispiet (programujes, robis www stranky, grafiku, ...)?
to sa este uvidi
bol si uz niekedy v najekom inom klane, ak ano, v ktorom?
taky klan bol volakedy za FC co mal este hacafrakus ale to bola len taka haluz
preco si odtial odisiel (odchadzas)?
rozpadlo sa to
mas funkcny mikrofon a sluchatka?
ano
kolko hodin denne a kolko dni v tyzdni hravas ET?
do dvoch hodin denne ale nie kazdy den
si ochotny visiet na nasom IRC kanali?
to je uz asi neaktualne
Odpovedať
len sa snaž, ty máš 28 rokov, čistú minulosť, tak teba budú brať vážne, až kým si ťa hráči moc neobľúbia.
aj keď je neskoro, držím palce, GL! Wink
Odpovedať
(21.02.2014, 20:49)Kel3vra Napísal: len sa snaž, ty máš 28 rokov, čistú minulosť, tak teba budú brať vážne, až kým si ťa hráči moc neobľúbia.
aj keď je neskoro, držím palce, GL! Wink

ty si este tu? ci uz si spat?
Odpovedať
ty feťák Big Grin sem tam kliknem, a snaživca jako je Ondro treba morálne podporiť, veru ho môžeš podporiť aj ty, keď mu založíš tému v skrytej sekcii fóra, aby nemusel 2 mesiace čakať kým sa niekto vyjadrí k jeho prihláške do klanu

a mimo misu trošku... ľudia, prečo si nezvýšite návštevnosť propagovaním/výmenov bannerov s nejakými stránkami zameranými na Wolfa/ET?
http://enemyterritory.sk je tu stále Wink
Odpovedať
Áno kurwa, tento chlap si to zaslúži, som za.

Momentálne som musel ET aj UrT odstaviť bokom a hral som tieto hry asi tak dva krát tento rok a to v UrT hráme ligu, takže kámoš tam narval francúzov, nemcov a neviem koho, aspoň je sranda na TS.

Asi by prospelo viac stretiek na našom MM, alebo Aniki TS, zas bude prdel. Čo tak spraviť stretko, rád by som si s vami zas pokecal, na KAPRovi 2013 bola celkom dobrá estráda.
Odpovedať
(22.02.2014, 23:10)bedna Napísal: francúzov, nemcov a neviem

nezaponěň na všude přitomné polaky Big Grin

rád bych dal hlasovat,ale neuhradil jsem již v dnešní době nesmyslný členský poplatek takže jsem přišel o admin prava jak na foru tak na serveru takže neoficiálně o CL takže ať dá hlasovat JJ

za mě pokud můj hlas něco znamená jsem pro - ANO

nejmenovaný hater s podpisem stejným jako zoro mstitel se teď do mě může pustit jak je mu po libosťi Big Grin
Odpovedať
Dal som hlasovat.
Odpovedať
(22.02.2014, 23:50)RigorMortis Napísal: rád bych dal hlasovat,ale neuhradil jsem již v dnešní době nesmyslný členský poplatek
Prečo nezmyselný? Prečo by JJ mal platiť všetko sám, tomu nerozumiem.
Odpovedať
RigorMortis a toto nac pises?

Tie príspevky ledva pokryjú platbu za doménu a ostatne je zadarmo, preco myslis ze je to v dnesnej dobe nezmysel? Tiez by som rad keby bola domena zadarmo, keby prevadzka servera bol tiez gratis, to by bolo super, bohuzial zijeme v kapitalizme (ci skor feudalizme).
Odpovedať
tak ako chlapci. beriete ma na palubu potapajucej sa lode?
Odpovedať
Hlasovani podle pravidel trva 3 dny-coz uz ubehlo
Vzhledem k tomu ze hlasovani zalozil JJ ,by bylo vhodne aby ti oznamil i vysledek
pocitam ze to ucini pri prvni prilezitosti
Odpovedať
(27.02.2014, 16:05)Charon Napísal: Hlasovani podle pravidel trva 3 dny-coz uz ubehlo
Vzhledem k tomu ze hlasovani zalozil JJ ,by bylo vhodne aby ti oznamil i vysledek

a nejake zakulisne klepy predsa su nie ? Big Grin
Odpovedať
(28.02.2014, 10:42)PavolSVK Napísal:
(27.02.2014, 16:05)Charon Napísal: Hlasovani podle pravidel trva 3 dny-coz uz ubehlo

a nejake zakulisne klepy predsa su nie ? Big Grin

Ale - ztraceny nezbedny syn se ukazal Smile
Kde se flakas lumpe-ani te neni videt ?
No co se tyka zakulisnich klepu tak jsem zaslech ze je to 4:0 pro -ale nerikej to SH1800 -tomu by to mel oznamit JJWink
Odpovedať
Ano, uz hlasovanie skoncilo, nastavil som ho na tyzden.

Vysledok: Si jednohlasne prijaty za clena ATLANTIS.

Prava tu na fore ti hned pridelim.

Vitaj.
Odpovedať
Dakujem za prejavenu doveru Smile dufam ze sa bude na atlantise este dlho a vo velkom hravat Smile
Odpovedať

Skok na fórum:

Uživatelia prezerajúci túto tému: 1 Host(ia)