Hodnotenie témy:
  • 0 Hlasov - 0 Priemer
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finále Kapr Cup
Bedňa vs sh1800

Uskutoční sa medzi sviatkami, čiže doslovne medzi Vianocami a Novým rokom.
IP sa dozviete, pokec na našom MM, ja viem chceli by ste TS3, ale ja som so špionážnym softvérom od NSA definitívne skončil.
Takže naštartujte douplšníky a prídite sa pozrieť.
Odpovedať
furt kecáš o špionážach, vieš vôbec, koľkokrát použiješ denne google a ako ťa šmíruje? ako bude od Nového roka zasa facebook šmírovať a používať dáta tvojej dcéry na facebooku? ak chceš skončiť definitívne so špionážou, internetovou kontrarozviedkou, platenými vecami a neviem čo všetko odsudzuješ tak proste sa musíš odpojiť od internetu/elektriky Big Grin
Odpovedať
(24.12.2014, 16:56)Kel3vra Napísal: furt kecáš o špionážach, vieš vôbec, koľkokrát použiješ denne google a ako ťa šmíruje? ako bude od Nového roka zasa facebook šmírovať a používať dáta tvojej dcéry na facebooku? ak chceš skončiť definitívne so špionážou, internetovou kontrarozviedkou, platenými vecami a neviem čo všetko odsudzuješ tak proste sa musíš odpojiť od internetu/elektriky Big Grin

Takže je lepšie používať produkty ktoré sa pyšnia EULA o tom že sa dobrovoľne vzdávam ústavných práv? Jako chlapci zrovnajte si to hlave.
Odpovedať
Taky se přidám veselé svátky pohody přeji všem mrtvolám Wink

Jestli potřebujete terč taky bych toho dvojplošníka nastartoval Wink
Odpovedať
Som na MM budem tam visieť počas sviatkov. Mám ale problém, odišiel mi zdroj, tak som vytiahol záložný, ale ten má len 300W a hra mi chcípa, nestačí kŕmiť grafiku.
Odpovedať
Inak Špuntík dúfam že priletíš na dvouplošníku a Rigo tiež. Doneste si niečo od smädu Smile
Odpovedať
Nastavenie MM na Atlantis:

Label: Atlantis
Address: www.games.sk
Port: 64738
Odpovedať
tohle je bednoš už skoro tradice,že máš něco na vánoce s počítačem
Odpovedať
(26.12.2014, 13:20)RigorMortis Napísal: tohle je bednoš už skoro tradice,že máš něco na vánoce s počítačem

Fakt, ja som myslel že je to prvý raz. Ale ono to začalo tým že WarThunder tí šmejdi portovali na Linux a zdroj to nejak nestíhal, páč je to moderná hra a GeForce GTX 275 si spapká svoje. Našťastie to už na tomto zdroji ani nezapnem a mám viac voľného času čo sa cez Sviatky hodí.

ET ide, išlo mi aj pol hoďku, len potom to skápne. Niekedy to skápne po chvíle. Mno potom je to problém už zapnúť. Hral som z Denčom a Adelkou, asi sa aj čudovali prečo som zmizol.

Teraz rozmýšľam či radšej nekúpiť nejakú lowend grafiku aby to stačilo na ET a Urban Terror aby ma to zas nelákalo si niečo novšie nainštalovať. WarThunder je hrozná návykovka.
Odpovedať
Tak čo? Občas zapínam Mumble, napr teraz som tam, včera som to zapol po polnoci a nikde nikoho Smile Žiadny dvouplošník.
Odpovedať
Neviete daku modernejsiu hru co by sme spravili ako server u nas a bola by aj hratelna a tímova. Tento War Thunder som napr. nenasiel serverovu verziu. A co take ET: QUAKE Wars, treba to kupit no je to dost lacne, to by bavilo byvalych ET ckarov?

Uz by som i nieco take zahral a dal na server, ale nic lepsie som este nenasiel ako je WET.
Odpovedať
Bednoš 300w zdroj je opravdu málo.

ET: QUAKE Wars - prodává se od 120kaček tohle není špatný nápad..ještě mě napadlo CoD4.
Odpovedať
(29.12.2014, 15:32)spunii Napísal:
(29.12.2014, 14:44)jj Napísal: Neviete daku modernejsiu hru co by sme spravili ako server u nas a bola by aj hratelna a tímova. Tento War Thunder som napr. nenasiel serverovu verziu. A co take ET: QUAKE Wars, treba to kupit no je to dost lacne, to by bavilo byvalych ET ckarov?

Uz by som i nieco take zahral a dal na server, ale nic lepsie som este nenasiel ako je WET.

co day of defeat 2 nebo sranda muze byt team fortrees 2...

to vsetko je pre deti, chlapi hraju ET
Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepsie. A preto sa nikdy nechcem smiat najlepsie, aby som sa nesmial naposledy.
Odpovedať
To je fakt, no deti  je tu dost Smile A ET chcem zachovat, ak bude zaujem, novy installer by mohol tomu napomoct.
Odpovedať

Skok na fórum:

Uživatelia prezerajúci túto tému: 1 Host(ia)