Hodnotenie témy:
  • 0 Hlasov - 0 Priemer
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firefox3
separt Napísal:ako to nainstalujem?
jdownloader asi aj tak zerie vela ram

Neinstaluj, proste rozbal a spusti. Ked mas nainstalovanu Javu (co musis mat ked ti fungoval Jdownloader) tak ti to pojde.
B?lda
Odpovedať
zatial som sa nehral z nastaveniami....tak len par postrehov hned po instal.... zerie ovela menej ram, je to prehladnejsie, taha aj helshare a aj ine, treba na rapide cakat 15 min(ale snad sa to da nastavit zatial nefim), tiez som zatial nenasiel zadanie pass....no uvidime Wink 
Génius je človek ako každý iný.Lenže je iný.
Odpovedať
aaaa este jedna vec ...jediny prog s ktorym sa dostanem aj na czshare (samozrejme free) 8)
Odpovedať
cakas 15m  lebo nemas premium.
Odpovedať
nieee ten prvy prog mi nevie menit ip, treba mi este do toho pozriet preco

Kód:
Nefunguje odpojenie z netu pomocou stdsl stop -
tento problém je prítomný v niektorých distrách (ubuntu napríklad)
ke? sa síce rozbehne internet, ale nevie sa odpoji?, pretože chýba program
stopadsl.
Tento program je sú?as?ou balí?kov eagle-usb-data a eagle-usb-utils,
takže si ho budete musie? oddato?ne stiahnu? a nainštalova?.
Po tom by sa to už malo rozbeha? bez problémov.
Odpovedať
Slay3r Napísal:Ja pouzivam FreeRapid Downloader
Kde sa do tohoto softu zadava premium konto ?? Neviem to najist.

//edit, neviem ako ale dako na mna vyskocilo okno kde sa da zapisat premium.

//po kratkom teste som musel tento soft vyhodit lebo v kde4 blbne grafiku, robia to niektore java aplikacie ono staci vypnut tray ikonu ale u tohoto som nenasiel kde sa to da. Ostavam teda u jdownloaderu.
Odpovedať
ja na rapide premium nemam, ale ked to je dobre nainstalene tak necakas tych 15min kedze to zmeni ip. taha sa ale po jednom parte, zase ale nahadzem si tam partov kopec a ked pridem domov tak su stiahnute a rozbalene Smile
predtym som musel z rapidu tahat tak ze som zadaval po jednom subore do prehliadaca Sad toto je pohodlnejsie Smile
Odpovedať
separt Napísal:ja na rapide premium nemam, ale ked to je dobre nainstalene tak necakas tych 15min kedze to zmeni ip. taha sa ale po jednom parte, zase ale nahadzem si tam partov kopec a ked pridem domov tak su stiahnute a rozbalene Smile
predtym som musel z rapidu tahat tak ze som zadaval po jednom subore do prehliadaca Sad toto je pohodlnejsie Smile
No ja ak nemam premium taham cez bash je to najpohodlnejsie a dam to tahat na komp co bezi nonstop. Toto vypinanie a zapinanie routera neviem neviem ci pojde aj na zyxele, alebo je nato daka utilitka?
Odpovedať
vo ff mam downloadhelper, ked chcem nieco stiahnut a prekonvertovat priklad na avi tak mi to nende :'(
napise mi
Kód:
Konverzia vyžaduje externú aplikáciu, ktorá zdá sa vo vašom systéme chýba. Nastavi? konverziu?
bavil som sa z nastaveniami a nic, nevie niekto v com je hacik, ako sa poznam tak to je blbost ktoru som prehliadol :-[
Odpovedať
myslis ako tu zvukovku, ktoru sa ti Slayer snazil rozbehat a nakoniec prisiel na to, ze ju nemas v PC? Tak tu si fakt prehliadol  ;D ;D ;D

// frk: OMG MUHEHEHE Big Grin
Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepsie. A preto sa nikdy nechcem smiat najlepsie, aby som sa nesmial naposledy.
Odpovedať
separt Napísal:vo ff mam downloadhelper, ked chcem nieco stiahnut a prekonvertovat priklad na avi tak mi to nende :'(
napise mi
Kód:
Konverzia vyžaduje externú aplikáciu, ktorá zdá sa vo vašom systéme chýba. Nastavi? konverziu?
bavil som sa z nastaveniami a nic, nevie niekto v com je hacik, ako sa poznam tak to je blbost ktoru som prehliadol :-[
tak skus doinstalovat mencoder alebo transcode alebo ffmpeg.
Odpovedať
ok skusim jj  Wink

five dobre je na tom to, ze na tu zvukovku som prisiel ja inak by slay instalil mozno doteraz Big Grin
Odpovedať
(06.02.2013, 11:50)JaroLan Napísal: Ahojte, keď sťahujem niečo cez Firefox, po dokončení sa mi v tom okne objaví "Prebieha vyhľadávanie vírusov..." alebo také niečo..chcel by som vedieť, ako to funguje a cez čo sa tie vírusy vyhľadávajú, pretože teraz používam ten program, čo bol vo Windowse, ale chcel by som prejsť na antivírové programy od Esetu a neviem, či Firefox sám zistí, že má potom hľadať tie vírusy cez ne alebo to treba niekde nastaviť. Ďakujem. Angel

reklama?
Odpovedať
(06.02.2013, 11:50)JaroLan Napísal: Ahojte, keď sťahujem niečo cez Firefox, po dokončení sa mi v tom okne objaví "Prebieha vyhľadávanie vírusov..." alebo také niečo..chcel by som vedieť, ako to funguje a cez čo sa tie vírusy vyhľadávajú, pretože teraz používam ten program, čo bol vo Windowse, ale chcel by som prejsť na antivírové programy od Esetu a neviem, či Firefox sám zistí, že má potom hľadať tie vírusy cez ne alebo to treba niekde nastaviť. Ďakujem. Angel

nie, môžeš pokojne nainšalovať "Eset" to tam píše len pre srandu Tongue
Odpovedať
Kazdy antivir ti to bude robit, lebo bezi v pamati a po ulozeni suboru ho skontroluje. Foxka ho po dokonceni premenuje a prave vtedy ju prerusi antivir a kontroluje, az to dokonci foxka zavrie download okno (ak to mas tak nastavene). Ak tahas ZIP a je v nom stovky suborov moze to trvat i par desiatok sekund.
Odpovedať

Skok na fórum:

Uživatelia prezerajúci túto tému: 1 Host(ia)